Haberler


25

Sayın Üyemiz

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yayımlanmış olan  Tebliğler  ekinde yer alan 48 meslekte çalışan kişilerin Mesleki Yeterlilik Belgesi (MYB) almaları zorunlu hale gelmiştir. Daha sonra yapılan ilavelerle birlikte zorunlu hale getirilen meslek sayısı 81’e ulaşmıştır.

Mesleki Yeterlilik Belgeleri bu konuda TURKAK tarafından akredite edilmiş ve zorunlu meslek dalları için yetkilendirilmiş sınav ve belgelendirme kuruluşları tarafından verilebilmektedir.

Bu çerçevede ülke genelinde yeterli belgelendirme kuruluşu olmadığından TOBB un dolaylı ortaklığında kuruluşu gerçekleşen MEYBEM A.Ş. firması faaliyete başlamıştır.

MEYBEM A.Ş. yetkilileri tarafından 23.11.2017 Perşembe günü saat 14.00 da Mesleki Yeterlilik Belgesi alınması süreciyle ilgili olarak Gerede Ticaret ve Sanayi  Odası M.Rifat Hisarcıklıoğlu Konferans Salonunda  bilgilendirme toplantısı yapılacaktır.

Firmaların olabilecek denetimlerde olumsuz bir durumla karşılaşmamaları için İnşaat Sektöründe faaliyet gösterenler başta olmak üzere firma yetkilileri, çalışanlar ve  ilgili yöneticilerinin toplantımıza mutlaka katılmalarının önemlidir. 
Bilgilerinizi rica ederiz.

Saygılarımızla,

Okunma Sayısı: 1220
resim
GEREDE TİCARET ve SANAYİ ODASI
Demirciler Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Yenicami İş Merkezi Kat:2
GEREDE-BOLU / TÜRKİYE
Telefon : +90 (374) 311 67 11
Faks : +90 (374) 311 72 18
E-Posta : geredetso@tobb.org.tr / geredetso@hotmail.com
 
 
Kardeş Oda
© 2017 Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Sitede bulunan tüm materyallerin izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.