Haberler

Geredetso'dan Öğrencilere Hediye

  • 23.10.2019
  • host

Gerede Ticaret ve Sanayi Odası ve TOBB’un katkıları ile 2019-2020 eğitim öğretim yılında ilk ve ortaokul öğrencilerine, Eşofman takımı ve okul çantası hediye etti.

Geçen yıl yılında spor ayakkabı hediyesinde bulunan Geredetso Okul müdürlerinin yaptığı tespitler sonrası 400 eşofman takımı ve 500 okul çantası Bahçelievler İlkokulunda Geredetso Yönetim Kurulu Başkanı Ersin Kaşka, Yönetim Kurulu üyesi Sefa Çubukçuoğlu ve Genel sekreter Şerafettin Dağyıldızı ,Bahçelievler İlkokul Müdürü Ömer Ünaldı ve Müdür yardımcısı İrfan Şimşek’in katıldığı törenle öğrencilere dağıtılmak üzere okul müdürüne teslim edildi.

Yapılan yardım sonrası bir konuşma yapan Gerede TSO Başkanı Ersin Kaşka , TOBB'un ve odamızın katkıları geleneksel hale gelen bu organizasyonla öğrencilerimize İlçe Milli eğitim müdürlüğü ve okul müdürleri ile yapılan istişare sonucu eşofman takımı ve çanta hediye ettiklerini özellikle taşımalı sistemin yoğun olduğu Bahçelievler ilkokulunda temsili tören yaptıklarını ve diğer okul müdürlüklerine de eşofmanlarının ve çantaların teslim edildiğini belirtti.

900 öğrenciye hediyede bulunduklarını belirten Kaşka, organizasyon maddi boyutunun 45 bin lira olduğunu ve Tobb Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu başta olmak üzere Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetimine de teşekkürlerini ifade etti.Hediyelerini alan öğrencilerin mutluluklarının her şeye değdiğini söyleyen kaşka bu mutluluğun tarifi yok;çocuklar bizim geleceğimiz onlar gülüyorsa biz gülüyoruz . Geçmiş yıllarda olduğu gibi bundan sonrada katkılarımız devam edecek inşallah çocuklarımız mutlu ise biz mutluyuz Bu mutluluğu burada sizlerle paylaşmış olmaktan gurur duyuyor ve katılımcılara teşekkür ediyorum dedi.

Okul müdürü Ömer Ünaldı ise Gerede Ticaret ve Sanayi odası yönetimine ne kadar teşekkür etsek azdır.Her organizasyonumuzda yanımızda görmek okulumuz adına bir isteğimiz olduğunda cevap almak bizleri sevindirmektedir.

Öğrencilerimiz adına TOBB ve Gerede Ticaret ve Sanayi Odası camiasına teşekkür ediyorum dedi

Geredetso'dan Öğrencilere Hediye
Geredetso'dan Öğrencilere Hediye
GEREDE TİCARET ve SANAYİ ODASI
Demirciler Mahallesi Fevzipaşa Caddesi Yenicami İş Merkezi Kat:2
GEREDE-BOLU / TÜRKİYE
Telefon : +90 (374) 311 67 11
Faks : +90 (374) 311 72 18
E-Posta : geredetso@tobb.org.tr / geredetso@hotmail.com
 
 
Kardeş Oda
© 2017 Gerede Ticaret ve Sanayi Odası Sitede bulunan tüm materyallerin izinsiz veya kaynak gösterilmeden kullanılması kesinlikle yasaktır.